ZRÓBMY COŚ RAZEM

KONTAKT

thespoonproduction@gmail.com

 

+48 601 630 032

 

Spoon Production / Warszawa / Wrocław / Polska

DZIAŁAMY

Pon-Pt: 10:00 – 20:00

Sobota: 10:00 – 15:00

Niedziela: Zzz… : )

najczęściej zadawane pytania

F.A.Q.

Tutaj znajdziesz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z nami.

Na czym polega produkcja muzyczna?

Produkcja muzyczna w naszym wykonaniu to praca nad utworem, aby brzmiał „radiowo”. Niezależnie od gustu muzycznego są obiektywne przesłanki, aby określić, że utwór brzmi profesjonalnie, że jest dobrze „zrobiony”. Naszą pracę można przyrównać do pracy krawca szyjącego garnitur na miarę. Stawiamy na Twoje indywidualne predyspozycje, aby w 200 procentach wydobyć Twój potencjał.

Jak wygląda sesja nagrań w Spoon Production?
Naszym zadaniem jest zapewnienie jak najlepszych warunków do nagrań – zarówno od strony technicznej, jak i w zakresie swobodnej, twórczej atmosfery.
Dobieramy odpowiednie omikrofonowanie i preampy dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb. U nas będziesz czuł się jak u siebie. Jesteśmy świadomi, że na najlepsze wykonanie ze strony artysty wpływają nie tylko umiejętności, ale i dobre samopoczucie. 
Jak mam przygotować się do nagrań?

Jeżeli masz wizję,  jaki chcesz osiągnąć efekt, istotne jest, aby Twoje partie były przemyślane i wyćwiczone. W ten sposób zaoszczędzisz czas i pieniądze, a więcej uwagi będziemy mogli poświęcić na niuanse. Niemniej,  jesteśmy też otwarci na eksperymentalne podejście. Czasami wykonawca jest w stanie zaskoczyć sam siebie, gdy puści wodze fantazji i zacznie swobodnie improwizować.

CZY MUSZĘ MIEĆ WŁASNY ZESPÓŁ?
Jeśli masz zespół – to świetnie! Pracujmy razem, inspirujmy się nawzajem.
Nie masz zespołu? Stworzymy utwór od zera. Możemy nagrać utwór w studio specjalnie dla Ciebie lub wyprodukować go elektronicznie.
Czy muszę mieć swój sprzęt?
Jeżeli masz swój ulubiony instrument, na którym brzmisz najlepiej, weź go ze sobą.
Jeżeli potrzebujesz dodatkowego zaplecza technicznego, skorzystaj z naszego sprzętu. Możemy też wypożyczyć na sesję konkretny instrument, który potrzebujesz. O mikrofony i preampy nie musisz się martwić – mamy najwyższej klasy sprzęt.

GDZIE JESTEŚMY

WARSZAWA, Grochowska 301/305 

WROCŁAW, Macedońska 9

NAPISZ DO NAS